Najlepszy hosting WordPress do rozwoju biznesu online

Rynek e-commerce zyskuje na znaczeniu w ostatnich latach. Przyczynił się do tego z pewnością rozwój Internetu, a problemy związane z sytuacją epidemiologiczną sprawiły, że tradycyjny model biznesowy stał się bardzo niepewny. Z tego powodu wszyscy chcą zaistnieć w przestrzeni online na różne sposoby – od blogowania po własny sklep. Najprostszym sposobem na spełnienie tych marzeń jest użycie platformy WordPress, która dzięki wtyczkom ma bardzo wiele zastosowań.

Własny blog w kilku krokach

W Polsce ten rynek dalej nie jest w pełni doceniany, w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych. W związku z tym dalej można osiągnąć na tym poletku duży sukces, jednak wymaga on od zainteresowanej osoby zaangażowania. Pierwsze, nad czym trzeba się zastanowić, to sposób publikowania treści. Do wyboru są darmowe platformy, jak chociażby Blogger, ale nie dają one użytkownikowi praktycznie żadnych opcji personalizacji. Większość ludzi sukcesu, którzy zaczynali w tej technologii, mówi, że przeskok z Bloggera na WordPress dał im szansę na rozwój swojego dzieła. W związku z tym trzeba wymyślić chwytliwą nazwę domeny i wykupić ją wraz z usługą hosting wordpress u firmy, która się w tym specjalizuje. Doskonałą propozycją jest cyberfolks.pl, o czym świadczą liczne rekomendacje użytkowników. Badania pokazują, że jeśli dana strona ładuje się dłużej niż 3 sekundy, wielu użytkowników rezygnuje z jej czytania. Dzięki tej firmie przestanie to być problemem. Kolejną zaletą dla początkujących bloggerów będzie łatwość instalacji oprogramowania WordPress, co pozwala skupić się na najważniejszym – dostarczaniu wartościowych treści.

Sklep internetowy z WooCommerce

Stawki prowizji na popularnych serwisach aukcyjnych są wręcz astronomiczne, a ostra konkurencja cenowa sprawia, że trzeba sprzedawać wręcz po kosztach, żeby utrzymać się na rynku. Własny sklep internetowy sprawi, że te problemy staną się przeszłością. Wtyczka WooCommerce jest łatwa w obsłudze, więc poradzi sobie z nią nawet kompletny laik. Najważniejsze jest, żeby witryna pokazywała się wysoko w wynikach wyszukiwania. Dzięki szybkim serwerom cyberfolks.pl strony ładują się błyskawicznie, co w znaczący sposób pomaga poprawić pozycję w Google. Na jakość obsługi klienta wpłynie również dodanie certyfikatu HTTPS, którego darmowa wersja (Let's Encrypt) wbudowana jest w usługę hostingu. Dla właściciela takiego biznesu bardzo ważne jest wykonywanie regularnych kopii zapasowych, co dzieje się automatycznie w odstępie 6 godzin. Na plus zaliczyć trzeba także obsługę poczty e-mail z adresem własnej domeny.

Jak widać, hosting wordpress od cyberfolks.pl pomoże rozwinąć stronę internetową w każdym przypadku. Autorzy blogów, właściciele sklepów internetowych, a przede wszystkim – klienci odwiedzający stronę, będą zadowoleni z jakości oferowanych przez firmę usług.

Redakcja wordpress-wdrozenia.pl