Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Szybkie nadanie paczek w aplikacji mobilnej InPost Mobile

23 stycznia 2023 InPost Mobile

Jeśli często korzystasz z opcji zakupów w Internecie i sam jesteś sprzedawcą, z pewnością znasz już możliwości, które daje maszyna Paczkomat®. Sprawdź, jak dzięki aplikacji InPost Mobile nadać paczkę, bez drukowania etykiety oraz zaoszczędzić czas i papier. 

Nadaj paczkę przez Paczkomat®

Kiedy wysyłasz paczkę, warto wiedzieć, jakie możliwości daje Ci firma kurierska, z której chcesz skorzystać. Nadanie paczki może odbyć się na różne sposoby. Zdecydowanie najwygodniejszym z nich jest nadanie przesyłki w urządzeniu Paczkomat® i wysłanie jej do automatu Paczkomat® odbiorcy. Ta opcja zdecydowanie jest najczęściej wybierana przez klientów. W ten sposób możesz wysłać paczkę do 25 kilogramów, a ceny zaczynają się od 14,69 zł. Kolejną propozycją jest nadanie przesyłki w maszynie Paczkomat® i wysłanie jej prosto do rąk odbiorcy. Ceny w tym przypadku zaczynają się od 15,79 zł. W tej opcji wysyłki również znajduje się gabaryt do 25 kilogramów, a wielkość paczki w obu przypadkach może wynosić maksymalnie 41 x 38 x 64 cm.

Manager Paczek – niezawodny sposób wysyłki kurierskiej

Jeżeli dwie poprzednie opcje nie wydają Ci się ciekawe, ponieważ nie masz czasu, albo ochoty na wyjście do automatu Paczkomat®, dobrym pomysłem będzie zamówienie kuriera. Waga przesyłek, które możesz wysłać nie różni się od tych nadawanych przez Paczkomat®, jednak możesz wysłać jeszcze większą paczkę. Maksymalne wymiary przesyłki kurierskiej wynoszą 50 x 50 x 80 cm. Jeśli więc chcesz wysłać coś większego, warto wybrać właśnie tą alternatywę. W przypadku mniejszych wymiarów paczki, kurier odbiera przesyłkę z Twoich rąk i wiezie ją do wyznaczonego przez Ciebie urządzenia Paczkomat® odbiorcy, jeśli wybierzesz taki sposób doręczenia. Jednak jeżeli chodzi o paczkę o gabarycie D, to kurier odbiera przesyłkę z Twojego domu i zawozi prosto do rąk klienta.

Nadawanie paczek bez etykiety w aplikacji mobilnej InPost Mobile

Z pewnością jedną z największych zalet nadawania paczek w aplikacji mobilnej jest to, że nie musisz tracić czasu na wydrukowanie etykiety oraz stanie w kolejkach. Paczkomat® działa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, dlatego nieważne czy kończysz pracę w nocy, czy w dzień, zawsze możesz z niego skorzystać. Jak więc nadać paczkę w aplikacji mobilnej InPost Mobile? 

Pobierz aplikację z bezpiecznego źródła, jakim są sklepy z aplikacjami mobilnymi: App Store, Google Play oraz Huawei AppGallery. Po pobraniu otwórz aplikację InPost Mobile, utwórz konto i zapoznaj się z najważniejszymi informacjami. Następnie wybierz ikonę “Nadaj”. Kolejnym krokiem jest wskazanie rodzaju przesyłki oraz uzupełnienie danych odbiorcy i nadawcy. Następnie wybierasz Paczkomat®, do którego chcesz nadać paczkę (lub podajesz adres doręczenia) i wybierasz metodę płatności za usługę. Gotowe! Udaj się ze swoją paczką do ulubionej maszyny Paczkomat® i postępuj zgodnie z instrukcją nadania w aplikacji.

Materiał zewnętrzny

Pomysły na prezenty dla pracowników

Redakcja wordpress-wdrozenia.pl

"Wordpress-Wdrożenia" to specjalistyczna redakcja internetowa, która koncentruje się na obszarach związanych z biznesem, finansami i e-commerce, a także ich implementacją i rozwojem w środowisku WordPress. Ich działania obejmują dostarczanie praktycznych wskazówek, porad oraz analiz dotyczących tworzenia i optymalizacji stron internetowych opartych na WordPress, szczególnie w kontekście biznesowym i handlu elektronicznego. Redakcja "Wordpress-Wdrożenia" zajmuje się tematami związanymi z strategiami e-commerce, narzędziami płatności online, marketingiem internetowym oraz rozwojem biznesu online, zapewniając czytelnikom wartościowe informacje i wskazówki przydatne w prowadzeniu skutecznej działalności online.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak wynajem odzieży roboczej wpływa na wydajność i bezpieczeństwo?
Jak działa filtr oleju

Jak działa filtr oleju?

18 października 2023

Pomysły na prezenty dla pracowników

Jesteś zainteresowany reklamą?